licencja: 6096

*dotyczy ofert z wyłącznością

Jastrzębie-Zdrój 44-335, ul. Podhalańska 26 (Galeria Zdrój)
tel/fax: 32 471 15 27
e-mail: lokum@lokum2.pl
Znajdź oferte
Zaawansowana »

lub wprowadź numer oferty, np. LOK-MS-3333

Nieruchomości

Mieszkanie
Jastrzębie-Zdrój, Osiedle Morcinka, ul. Katowicka
170 000 zł
exampleexampleexampleexampleexampleexample
Opis: Leroy Merlin i Nieruchomości Lokum przygotowały dla Państwa ofertę: klienci, którzy zakupią nieruchomość za pośrednictwem naszego biura otrzymają KUPON RABATOWY - 10% zniżki na cały asortyment w markecie Leroy Merlin w Cieszynie.
Na sprzedaż mieszkanie M-3 położone na parterze przy ulicy Katowickiej. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju, dużego balkonu i przynależnej dużej piwnicy. W przedpokoju sufit podwieszany z oświetleniem punktowym i LED, ściany w tynku strukturalnym i gładź, na podłodze panele. Kuchnia z nowym oknem PCV sufit podwieszany z oświetleniem punktowym i LED, wyprowadzone zostało oświetlenie podszafkowe, ściany w gładzi na podłodze panele. Pokój - sufit podwieszany w gładzi z oświetleniem punktowym i  LED, ściany w gładzi, na podłodze panele, nowe okno balkonowe PCV. Pokój ma zmieniony kształt - jest przedzielony ścianką działową, w ten sposób  zyskujemy przestronną kuchnię z oknem i częścią jadalną, wystarczającą ilość miejsca. Na ścianach gładź oraz na podłodze panele. W mieszkaniu została wymieniona instalacja gazowa oraz większość instalacji elektrycznej. Łazienka pozostaje do własnej aranżacji. Zapraszamy na prezentację.
Sprawdź wysokość raty na kalkulatorze kredytowym
lub skontaktuj się z naszym doradcą finansowym

Kontakt: Oliwia Jadach
tel. 573431962
nr licencji osoby odpowiedzielnej za czynności pośrednictwa: 6096

SZCZEGÓŁY OFERTY

Nr:
LOK-MS-6208
Miejscowość:
Jastrzębie-Zdrój
Ulica:
Katowicka
Powierzchnia:
49 m2
M:
3
Cena:
170 000 zł
Liczba pokoi:
2
Piętro:
parter
Cena za m2:
3 469,39 zł
Standard:
Ilość pięter:
10p
Stan lokalu:
Do wprowadzenia
Balkon:
jest
Znajdujesz się w miejscu zgłaszania ofert. Prosimy o podanie nam swojego numeru telefonu a pracownicy naszego biura na pewno się z Państwem skontaktują. Zapraszamy do współpracy!

Wybierz rodzaj
Imię*
Nazwisko*
Firma
Telefon
Adres e-mail*
Wiadomość*

Administratorem danych jest Nieruchomości Lokum 2 S C Katarzyna Różalska Dariusz Różalski, ul.Harcerska 1B, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowycm będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.