licencja: 6096

*dotyczy ofert z wyłącznością

Jastrzębie-Zdrój 44-335, ul. Podhalańska 26 (Galeria Zdrój)
tel/fax: 32 471 15 27
e-mail: lokum@lokum2.pl
Znajdź oferte
Zaawansowana »

lub wprowadź numer oferty, np. LOK-MS-3333

Nieruchomości

Dom
Jastrzębie-Zdrój, Bzie Dolne, ul.
547 000 zł
exampleexampleexampleexampleexampleexampleexampleexampleexampleexampleexample
Opis: Leroy Merlin i Nieruchomości Lokum przygotowały dla Państwa ofertę: klienci, którzy zakupią nieruchomość za pośrednictwem naszego biura otrzymają KUPON RABATOWY - 10% zniżki na cały asortyment  w markecie Leroy Merlin w Cieszynie.
Dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 146 m2. Powierzchnia działki 12650m2
Nieruchomość jest przestronna, posiada 4 pokoje (w tym salon), garderobę, łazienkę, zamykaną kuchnię z oknem, osobną jadalnie, wiatrołap.
Zdecydowanym atutem domu jest duża działka, której znaczną część stanowią lasy, a także graniczy ze stawem dzięki czemu nie zabraknie Ci miejsca na spacery, postawienie basenu, grill i czy też organizacji innych udogodnień (widoczne na jednym ze zdjęć). Ogrzewanie centralne węglowe w osobno wydzielonej dużej kotłowni, a dodatkowo wysokiej klasy piec na olej opałowy. Miedziane instalacje. Dom ocieplony i tynkowany w 2016 roku, Dodatkowo na działce stoją dwa budynki gospodarcze, które mogą również pełnić funkcje garażu, duży potencjał aranżacyjny więc jeśli jesteś osobą z pomysłem stworzysz piękną rezydencję, częściowo umeblowane. Komfortowa lokalizacja: 12 minut drogi do Centrum Jastrzębia, 8 minut drogi do trasy nr 81, która łączy Katowice z Wisłą. Dom pod lasem, dzięki czemu jest ogromna cisza i spokój, oraz możliwość dobrze spędzonego czasu w towarzystwie natury.

 
Sprawdź wysokość raty na kalkulatorze kredytowym
lub skontaktuj się z naszym doradcą finansowym

Kontakt: Oliwia Jadach
tel. 573431962
nr licencji osoby odpowiedzielnej za czynności pośrednictwa: 6096

SZCZEGÓŁY OFERTY

Nr:
LOK-DS-6103
Miejscowość:
Jastrzębie-Zdrój
Ulica:
Powierzchnia:
146 m2
Cena:
547 000 zł
Liczba pokoi:
5
Cena za m2:
3 746,58 zł
Standard:
Znajdujesz się w miejscu zgłaszania ofert. Prosimy o podanie nam swojego numeru telefonu a pracownicy naszego biura na pewno się z Państwem skontaktują. Zapraszamy do współpracy!

Wybierz rodzaj
Imię*
Nazwisko*
Firma
Telefon
Adres e-mail*
Wiadomość*

Administratorem danych jest Nieruchomości Lokum 2 S C Katarzyna Różalska Dariusz Różalski, ul.Harcerska 1B, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowycm będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.