licencja: 6096

*dotyczy ofert z wyłącznością

Jastrzębie-Zdrój 44-335, ul. Podhalańska 26 (Galeria Zdrój)
tel/fax: 32 471 15 27
e-mail: lokum@lokum2.pl
Znajdź oferte
Zaawansowana »

lub wprowadź numer oferty, np. LOK-MS-3333

Nieruchomości

Dom
Zebrzydowice, Zebrzydowice Dolne, ul.
206 000 zł
exampleexampleexampleexampleexampleexampleexampleexampleexampleexampleexampleexampleexampleexampleexampleexampleexampleexampleexampleexampleexampleexampleexample
Opis: Leroy Merlin i Nieruchomości Lokum przygotowały dla Państwa ofertę: klienci, którzy zakupią nieruchomość za pośrednictwem naszego biura otrzymają KUPON RABATOWY - 10% zniżki na cały asortyment w markecie Leroy Merlin w Cieszynie.
Przedmiotem sprzedaży jest piętro w  dwurodzinnym domu + udział wynoszący połowę w działce oraz częściach wspólnych budynku-piwnicy, strychu, klatce schodowej i budynku gospodarczym (dwa garaże). Parter domu jest niezamieszkały ( z możliwością zakupu).
Dom jest w  średnim standardzie pochodzi z lat 70-tych, jest dwupiętrowy z poddaszem (możliwość adaptacji na mieszkalne) w całości podpiwniczony, dach czterospadowy kryty gontem. Działka o powierzchni 1301m2, ogrodzona i zagospodarowana z budynkiem gospodarczym z dwoma garażami.
Piętro będące przedmiotem sprzedaży ma powierzchnię 99m2 składa się z trzech pokoi, dużej kuchni z oknem i spiżarnią, łazienki z oknem, przedpokoju i balkonu.
Wszystkie pomieszczenia są odświeżone i nie wymagają nakładów finansowych, na ścianach tynk malowany emulsją, okna pcv,na podłogach parkiet i wykładzina pcv.
Budynek całkowicie podpiwniczony, posiada dwa osobne wejścia.
Lokalizacja-nieruchomość położona w malowniczej okolicy, otoczenie to pola i zabudowa jednorodzinna, w odległości do 1km szkoła, przedszkole, sklep i przystanek; dobry dojazd do centrum Zebrzydowic.
 
Sprawdź wysokość raty na kalkulatorze kredytowym
lub skontaktuj się z naszym doradcą finansowym

Kontakt: Oliwia Jadach
tel. 573 431 962
nr licencji osoby odpowiedzielnej za czynności pośrednictwa: 6096

SZCZEGÓŁY OFERTY

Nr:
LOK-DS-5902
Miejscowość:
Zebrzydowice
Ulica:
Powierzchnia:
99,25 m2
Cena:
206 000 zł
Liczba pokoi:
3
Cena za m2:
2 075,57 zł
Standard:
Ilość pięter:
2p
Okna:
PCV
Balkon:
jest
Znajdujesz się w miejscu zgłaszania ofert. Prosimy o podanie nam swojego numeru telefonu a pracownicy naszego biura na pewno się z Państwem skontaktują. Zapraszamy do współpracy!

Wybierz rodzaj
Imię*
Nazwisko*
Firma
Telefon
Adres e-mail*
Wiadomość*

Administratorem danych jest Nieruchomości Lokum 2 S C Katarzyna Różalska Dariusz Różalski, ul.Harcerska 1B, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowycm będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.