licencja: 6096

*dotyczy ofert z wyłącznością

Jastrzębie-Zdrój 44-335, ul. Podhalańska 26 (Galeria Zdrój)
tel/fax: 32 471 15 27
e-mail: lokum@lokum2.pl
Znajdź oferte
Zaawansowana »

lub wprowadź numer oferty, np. LOK-MS-3333

Nieruchomości

Lokal
Pawłowice, Krzyżowice, ul. Ligonia
299 000 zł
exampleexampleexampleexampleexampleexampleexampleexampleexampleexampleexampleexampleexampleexampleexample
Opis: CENA DO NEGOCJACJI
Pawilon handlowo-usługowy o powierzchni użytkowej 247 mzlokalizowany w Krzyżowicach ul. Ligonia, (gmina Pawłowice). Budynek parterowy niepodpiwniczony. Zbudowany w 1980 roku, a całkowicie wyremontowany w 2008 roku. Podstawowy materiał konstrukcyjny to pustak, dach pokryty papą termozgrzewalną, ocieplony watą szklaną. Budynek ocieplony (styropian -5cm) i otynkowany.
Pawilon położony na działce budowlanej o powierzchni 977 m2 - będącej wieczystą dzierżawą od gminy.

Wymienione zostały instalacje. Drzwi i okna nowe PCV antywłamaniowe. W całym budynku na podłogach terakota, na ścianach gładzie gipsowe i kafle. Sufity podwieszane, zdejmowane. W głównej sali sprzedażowej klimatyzacja. W kotłowni  piec z podajnikiem.
media prąd, woda, kanalizacja dostępne.
Gaz w ulicy, możliwość podłączenia.

Aktualnie w pawilonie znajdują się trzy powierzchnie handlowo-usługowe wraz z zapleczami sanitarno-socjalnymi oraz powierzchnia magazynowa i kotłownia. Istnieje możliwość zmodernizowania wnętrza poprzez usunięcie ścianek działowych. Duże witryny wystawowe. Dodatkowo parking zarówno przed pawilonem jak i z tyłu. Dojazd bezpośrednio z drogi asfaltowej.

Pawilon położony przy ruchliwej drodze. Wokół liczne zabudowania jednorodzinne. Do końca 2016 r lokal użytkowany jako sklep. Miejsce doskonale skomunikowane z Jastrzębiem, Pawłowicami, Warszowicami i Żorami. Budynek nie był wypłacony ze szkód górniczych.
Świetnie nadaje się na prowadzenie działalności handlowo-usługowej, biurowej, zakładu fryzjerskiego, branży odzieżowej, sklepu spożywczego, a po lekkiej modernizacji także restauracyjnej.
Zapraszamy na prezentację. 

Sprawdź wysokość raty na kalkulatorze kredytowym
lub skontaktuj się z naszym doradcą finansowym

Kontakt: Oliwia Jadach
tel. 573431962
nr licencji osoby odpowiedzielnej za czynności pośrednictwa: 6096

SZCZEGÓŁY OFERTY

Nr:
LOK-LS-5795
Miejscowość:
Pawłowice
Ulica:
Ligonia
Powierzchnia:
247 m2
Cena:
299 000 zł
Piętro:
parter
Cena za m2:
1 210,53 zł
Standard:
Ilość pięter:
1p
Stan lokalu:
Do odświeżenia
Okna:
PCV
Winda:
nie
Znajdujesz się w miejscu zgłaszania ofert. Prosimy o podanie nam swojego numeru telefonu a pracownicy naszego biura na pewno się z Państwem skontaktują. Zapraszamy do współpracy!

Wybierz rodzaj
Imię*
Nazwisko*
Firma
Telefon
Adres e-mail*
Wiadomość*

Administratorem danych jest Nieruchomości Lokum 2 S C Katarzyna Różalska Dariusz Różalski, ul.Harcerska 1B, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowycm będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.