licencja: 6096

*dotyczy ofert z wyłącznością

Jastrzębie-Zdrój 44-335, ul. Podhalańska 26 (Galeria Zdrój)
tel/fax: 32 471 15 27
e-mail: lokum@lokum2.pl
Znajdź oferte
Zaawansowana »

lub wprowadź numer oferty, np. LOK-MS-3333

Nieruchomości

Dom
Jastrzębie-Zdrój, Jastrzębie Górne, ul. Jastrzębie Górne
800 000 zł
exampleexampleexampleexampleexampleexampleexampleexample
Opis: Nowy dom (zamieszkały od 2011r) o powierzchni użytkowej ok. 160m2, położony na 8 arowej działce w pobliżu centrum Jastrzębia Zdroju.  Na parterze domu znajduję się salon z kominkiem z wyjściem na duży balkon, kuchnia wraz z jadalnią, sypialnia oraz łazienka,hol. Na piętrze domu znajdują się 3 sypialnie oraz łazienka. Ogrzewanie domu gazowe, zamontowano  solary. Wszystkie materiały wykończeniowe domu są bardzo wysokiej jakości, na podłogach położono deskę barlinecką, panele, gres. Na ścianach położona gładź gipsowa, tynki. Dach pokryty dachówką ceramiczną. Dom w całości podpiwniczony, w piwnicy znajduje się duży garaż, spiżarka, łazienka.  Również w bryle domu znajduje się dodatkowy garaż. Ogród zagospodarowany, brama wjazdowa na pilota, wokół domu plac wyłożony kostka brukową.  Istnieje możliwość dokupienia 9 ar. działki w cenie 100 000zł  wraz z garażem na ciężarowe auto a  także istnieje możliwość prowadzenia działalności handlowo- usługowej.  Zapraszam na prezentację!
Sprawdź wysokość raty na kalkulatorze kredytowym
lub skontaktuj się z naszym doradcą finansowym

Kontakt: Julia Różalska
tel. 697066096
nr licencji osoby odpowiedzielnej za czynności pośrednictwa: 6096

SZCZEGÓŁY OFERTY

Nr:
LOK-DS-1748
Miejscowość:
Jastrzębie-Zdrój
Ulica:
Jastrzębie Górne
Powierzchnia:
160 m2
Cena:
800 000 zł
Liczba pokoi:
5
Cena za m2:
5 000 zł
Standard:
Balkon:
duży
Znajdujesz się w miejscu zgłaszania ofert. Prosimy o podanie nam swojego numeru telefonu a pracownicy naszego biura na pewno się z Państwem skontaktują. Zapraszamy do współpracy!

Wybierz rodzaj
Imię*
Nazwisko*
Firma
Telefon
Adres e-mail*
Wiadomość*

Administratorem danych jest Nieruchomości Lokum 2 S C Katarzyna Różalska Dariusz Różalski, ul.Harcerska 1B, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowycm będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.